На ринку нерухомості Краматорська з 1992 року!

Ріелторськи послуги

Служба нерухомості «Євгенія» пропонує послуги з продажу Вашого житла на умовах ексклюзивного договору. Безперечна перевага співробітництва за цим договором для продавця полягає, перш за все, у тому, що при цьому відбувається найбільш ефективна реклама та маркетинг об’єкта нерухомості, як житлової, так і комерційної.
Інформація про Вашу квартиру потрапить у професійну базу даних, що ЗМІ рекламують продаж нерухомості, Інтернет та на міські стенди оголошень.
Робота за ексклюзивним договором дає продавцю квартири ще низку таких переваг:
огородження продавця від можливого криміналу та непрофесіоналізму;
захист прав та економічних інтересів продавця житла;
реальна експертна оцінка квартири і краща орієнтація на ринку, що склався;
економія часу та скорочення кількості непотрібних та непродуктивних контактів;
отримання гнучкої та ефективної схеми реклами;
можливість продати будинок чи квартиру за максимально можливою ціною;
співробітництво з досвідченими та професійними агентами.
Кожен співробітник нашого агентства — висококваліфікований спеціаліст у сфері нерухомості, який порадить і допоможе обрати Вам найбільш вдалий час для реалізації нерухомості, зможе правильно оцінити Вашу квартиру або будинок згідно з усіма ціновими тенденціями на ринку, перевірить наявні документи і підкаже, які документи потрібні додатково. Служба нерухомості візьме на себе реалізацію схеми рекламування Вашої нерухомості та організацію показів найбільш надійним клієнтам – тим, які не змінять раптово своїх намірів під час угоди.
Продаючи квартиру, ми зможемо виручити для Вас за неї таку суму, скільки вона коштує зараз на ринку нерухомості, адже під час рекламної компанії і відбувається оцінка реальної вартості квартири.
Як правило, під час продажу житла послуги Служби нерухомості оплачує покупець. Це означає, що при позиціонуванні на ринку оплата комісійних може бути не включена до продажної та рекламованої ціни. А ви отримаєте ту грошову суму, яку планували виручити за свою квартиру.

Compare listings

Порівняйте